Praca w Eltronik

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

Obowiązki:

  • wykonywanie bieżących napraw sieci TVK
  • montaż i uruchamianie nowych przyłączy sieci TVK
  • doradztwo techniczne z zakresu użytkowania urządzeń abonenckich
  • Oferujemy:

  • interesującą pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system szkoleń kompetencyjnych
  • możliwość zdobycia doświadczenia w nowych technologiach telekomunikacyjnych
  • Oczekujemy:

  • wykształcenie techniczne: automatyka/elektronika lub pokrewne
  • mile widziana znajomość z dziedziny telewizji kablowej przesyłu danych, światłowodów
  • wiedza w dziedzinie sprzętu RTV
  • otwartość na nowe technologie
  • umiejętność pracy w zespole, jak również samodzielność w pracy
  • prawo jazdy kat. B.
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Prosimy o przesyłanie oferty (CV i list motywacyjny) na adres:

    Eltronik “Media” Sp. z o.o. - Sp. k.

    ul. 3 Maja 3

    87-300 Brodnica

    biuro@eltronik.net.pl

    Prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).

    Aktualnosci

    Zapowiedzi

    CANAL + MIŁE SŁÓWKA
    29 listopada 2017,
    godz. 20.00

    więcej zapowiedzi