PRACA

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCY KLIENTA w Dziale Sprzedaży Aktywnej na terenie Nowego Miasta Lub. i Lubawy

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż Usług poprzez obsługę klienta w Biurze Obsługi Klienta
  • prowadzenie rozmów z klientami i udzielanie wyczerpujących informacji na temat oferowanych usług i promocji
  • raportowanie działań sprzedażowych
  • Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne (uzależnione od uzyskiwanych wyników)
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • umowę zlecenie lub umowę o pracę w zależności od uzyskiwanych wyników i stażu
  • bogaty system szkoleń oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • zawodowego
  • pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie
  • Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego
  • prawa jazdy kat. B
  • bardzo silnej motywacji do pracy i konsekwencji w dążeniu do realizacji celów
  • komunikatywności i dynamizmu w działaniu
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem. Osoby zdeterminowane w działaniu dla których sprzedaż w domu klienta będzie zarówno wyzwaniem jak i satysfakcją z wykonywanej pracy prosimy o przesyłanie oferty (CV i list motywacyjny) na adres:

    Eltronik “Media” Sp. z o.o. - Sp. k.

    ul. 3 Maja 3 87-300 Brodnica

    biuro@eltronik.net.pl

    Prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883).

    Aktualnosci

    PRACA 09-07-2018

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: DORADCY KLIENTA w Dziale Sprzedaży Aktywnej na terenie Nowego Miasta Lub. i Lubawy

    czytaj więcej

    Zapowiedzi

    HBO - WONDER WOMAN
    22 lipca 2018,
    godz. 20.10

    więcej zapowiedzi